site stats

سه عضو گروه موسیقی «بی‌تی‌اس» کره جنوبی به کرونا مبتلا شدند

24423 بازدید
سه عضو گروه موسیقی «بی‌تی‌اس» کره جنوبی به کرونا مبتلا شدند
سه عضو گروه موسیقی «بی‌تی‌اس» کره جنوبی که با اجراهایشان به شهرت جهانی دست یافته‌اند، به کرونا مبتلا شدند.

بنا بر اعلام شرکت سرگرمی «بیگ هیت میوزیک» که مدیریت برنامه‌های آنها را برعهده دارد، آزمایش کرونای آنها پس از بازگشت از سفری بین‌المللی مثبت اعلام شده است.

در بیانیه این شرکت آمده است که نتیجه مثبت تست کرونای کیم سوک‌-جین ۲۹ ساله با نام هنری «جین» و کیم نام‌-جون ۲۷ ساله با نام هنری خود «آر اِم» عصر شنبه مشخص شده و پیش از آنها نیز در روز جمعه ابتلای مین یون‌-گی ۲۸ ساله با نام‌ هنری «شوگا» تایید شده است.

این شرکت اعلام کرد که ابتلای آنها در حالی روی داده که هر سه خواننده دومین واکسن کرونا را در ماه اوت تزریق کرده بودند.

این شرکت در بیانیه خود افزود که هر سه آنها در حال حاضر با وجود ابتلای خفیف در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و طبق دستورالعمل‌های مقامات بهداشتی این کشور تحت درمان هستند.

اعضای این گروه در ماه جاری به ایالات متحده آمریکا سفر کرده بودند و اگرچه در بدو بازگشت نتیجه تست کرونای آنها منفی بوده، اما در جریان سپری کردن دوره قرنطینه‌ای که برای تمام افرادی که وارد خاک کره می‌شوند اجباری است، نتیجه تست «پی‌سی‌آر» سه تن از آنها مثبت شده است.

گروه هفت نفره «بی‌تی‌اس» در سال ۲۰۱۰ میلادی تشکیل شد و از سال ۲۰۱۳ تحت مدیریت شرکت «بیگ هیت میوزیک» به فعالیتش ادامه داد و از همین سال نیز درخشش آثارشان که ترکیبی از ترانه‌هایی با مضمون‌های اجتماعی همراه با رقص است، آغاز شد و به‌تدریج به شهرت جهانی دست یافت.

اعضای این گروه، در ترانه سرایی و تهیه بسیاری آثارشان مشارکت دارند و در کنار فعالیتهای هنری، در کارزارهای بین‌المللی با اهداف بشردوستانه بویژه با هدف توانمندسازی جوانان شرکت می‌کنند.

سخنرانی اعضای این گروه در مقر سازمان ملل و پیوستن به کارزار ضدنژادپرستی آسیایی نیز در همین چهارچوب انجام شده است.

این گروه به تازگی موفق شد جایزه «بهترین هنرمند سال ۲۰۲۱» مراسم سالانۀ «جوایز موسیقی آمریکا» را دریافت کند.
28 فروردین 1401

اشتراک گذاری مطلب